سمفونی مردانه

آخرین نظرات

۵ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۷ ثبت شده است

۲۵ارديبهشت
برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید
آقای پدر
۲۲ارديبهشت

شاید یه مدت پستی اینجا نوشته نشه... یه مدتی میشه که حال و هوای محدود کردن اینجا و کلا هرچیزی که به اینترنت مربوط میشه، افتاده توی کله ام. شکر خدا تلگرام فیلتر شد و من بلافاصله حذفش کردم. حالا شایعه همین مورد درباره اینستاگرام هم به گوش میرسه که باعث فرخندگی و خجستگیم شده.

اما درباره اینجا... نمیخوام کلا حذفش کنم، نمیخوام کلا محو بشه. بیشتر دلم میخواست که یه مدت فقط غیرفعال (Deactive) باشه یا نهایتا یه رمز بخوره سر در ورودی وبلاگ و هیچ کس نتونه بهش وارد بشه. اما با تدبیر گروه متخصصان بیان هیچ کدوم از این قابلیت ها در سیستم بلاگدهی بیان وجود نداره و فقط میشه کلا باشه یا کلا نباشه!!!! دلم نمیاد کلا پاکش کنم. از شما چه پنهون که واقعا دوسش دارم. به علاوه نمیتونم که ننویسم. همچنان یه چیزایی مینویسم، فقط فعلا به دلایلی دارم خودمو از نت دور میکنم. اینجا هم یکی از مصادیق همون نته دیگه. 

یاعلی مدد

آقای پدر
۱۷ارديبهشت

صلاح کار کجا و من خراب کجا                       ببین تفاوت ره کز کجاست  تا به کجا

آقای پدر
۰۹ارديبهشت

1- یکی از چیزایی که هیچ جوری نمیتونم باهاش کنار بیام این مقوله «پیری» و کهولت سنه. یعنی نه از پیری خوشم میاد و نه از پیر!  همینطور موی سفید و عصا و کمرخمیده و چین و چروک و پوست شل و وارفته و پلکای افتاده و حتی لباس پوشیدن متناسب اون حال و هوا. حتی از این جمله که «دل باید جوون باشه» هم خوشم نمیاد. چه فایده داره که دل آدم جوون باشه وقتی شکل و شمایل و توان بدنی همراهی نمیکنه؟ نه اخه... خودتون بگین لطفش چیه؟ حالا باز جای شکرش باقیه که من هیچ ذهنیتی از پیری احتمالی خودم ندارم. یعنی یه جورای فکر میکنم به اون دوران نمیرسم. یه جایی یکم جلوتر راهم بریده میشه و ریغ رحمت رو به حول و قوه الهی سر میکشم. خیلی هم خوب.

آقای پدر
۰۳ارديبهشت

عشق یعنی به طرفتان قدرت از بین بردن خودتان را بدهید...

ولی اعتماد داشته باشید که او این کار را نمیکند.

آقای پدر